M Mateřská škola - učitelé

PaedDr. Ludvík Zimčík - ŘEDITEL MATEŘSKÉ ŠKOLY
PaedDr. Ludvík Zimčík - ŘEDITEL MATEŘSKÉ ŠKOLY
"Vždy se snažím učit děti pracovat s informacemi - naučit učit se, využívat nejrůznějších zdrojů informací. Každý žák by měl ve škole zažít pocit úspěchu - některý např. v češtině, jiný v matematice, další za pracovitost, ochotu ... . Využívání ICT v naší škole je prostředkem, ne cílem."
Magdalena Křeháčková ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE MATEŘSKÉ ŠKOLY
Magdalena Křeháčková ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE MATEŘSKÉ ŠKOLY
"Nic dětem nenutím a vždy se snažím dítěti porozumět. Je dobře nechat dítě, aby se vyjádřilo, ocenit dobrý nápad, naznačit důvěru, zbavit ho obav ze selhání, povzbudit a zbytečně nekritizovat. Děti uplatňují představivost a prožívají radost ze hry, při tom mají možnost spolurozhodovat, souhlasit či oponovat."
Mgr. Kateřina Pražáková  ZŘŠ pro INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ  - region Čechy
Mgr. Kateřina Pražáková ZŘŠ pro INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - region Čechymobil: +420 606 072 077prazakovakaterina81@gmail.com
Regionální kancelář pro Čechy, Milady Horákové 2725, Kladno, 272 01
Marie Pomykalová
Marie Pomykalová
Každé dítě je jiné a každé je něčím výjimečné. Vždy se snažím, aby děti cítily důvěru, pochopení, přátelství. Probouzet v dětech radost tvořit, poznávat, spolupracovat a radost z každé dokončené činnosti. Snahu ocenit, pochválit, vzbudit v dětech nadšení.
Kristýna Provodovská
Kristýna Provodovská
Snažím se v dětech vypěstovat píli, zručnost, moudrost, laskavost, rozvíjet jejich nadání a podpořit je i ve chvíli, kdy se jim něco nedaří. Protože milé slovo a upřímný úsměv umí divy a dělá zázraky.
Alžběta Majerová
Alžběta MajerováASISTENTKA PEDAGOGA
"Nejlepší učitelé jsou ti, kteří ti ukáží, kam se dívat, ale neřeknou ti, co máš vidět." Alexandra K. Trenfor